M: Balleripilates

Balleripilates je určen především tancechtivým. Rozvíjí pohybové schopnosti v oblasti skloubení pánve a kyčlí, ramenního pletence. Během cvičení byste měli nenápadným způsobem zdokonalit pohybovou koordinaci rukou, nohou s ohledem na spávné držení a posílení svalů.

Pilates je dnes široce rozšířená cvičební metoda, která dokáže v každém věku napravovat postavení svalů, především kolem páteře. Patří mezi klidnější fyzické aktivity, které kladou důraz na sladění dechu a pohybu. To ale neznamená, že nepřinášejí benefit v podobě dobré nálady a posílení svalů na těle.

Jitka Trnková lektoruje od roku 2008, věnuje se lidem od pubertálního věku až po nejdospělejší.

 

 

Styl

 "Po deseti lekcích ucítíte rozdíl. Po dvaceti lekcích rozdíl uvidíte. Po třiceti lekcích budete mít celé tělo nové." - Joseph Hubertus Pilates.

U pilates zaměstnáte nejen své svaly, ale pročistíte si také hlavu a získáte mnoho energie. Pilates lze doporučit všem, kdo se chtějí pořádně protáhnout a posílit svaly. Zlepšuje držení těla, stabilitu i koordinaci a pomáhá předcházet bolestem zad. Právě oblasti zad a vnitřnímu stabilizačnímu systému – tedy středu těla – se na lekci dostane největší pozornosti. Nezapomeneme ale ani na ostatní části těla.

 

Shrnutí

Pro koho Mix
Styl PILATES
Čas středa 16:00 - 17:00
První lekce 11.9.2019
Počet lekcí 14
Lektor Jitka Trnková
Kde Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2450,- Kč
Zapsat se