Podzimní lekce

Kurzy orientálních tanců a jógy na období září-prosinec 2013

Nabídka je opravdu pestrá: mnoho stylů jógy, PortDeBras, klasický orientální tanec pro všechny pokročilosti, orientální flamenko, tanečky a průprava pro děti, lekce s bubeníkem "Ve víru rytmů", fit orient (žádná choreografie), latin orient a salsa pro ženy, relax orient (pohodová lekce na vypnutí a vyčištění hlavy), balet orient a raks sharki I, Tanec s předměty (závoj, hedvábný vějíř, hůlka), folkorní tance egypta a raks sharki a další...

Vyberte si pokročilost a styl kurzu dle Vašeho výběru a nezapomeňte uplatnit systém klientských slev. Všechny podrobnosti o slevách a nahrazování lekcí naleznete ZDE.

 

Rozvrh a přihlášky na orientální tance, PortDeBras: http://www.studio-pure.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-5 nebo na http://www.eglal.cz/cz/brisni-tance-kurzy-vyuka/ Přihlašovací údaje pro oba weby jsou stejné.

Rozvrh a přihlášky na lekce jógy: http://studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy 

 

Doporučujeme Vám registraci předem. Vaše místo na hodině je tím plně rezervováno, máte jistotu, že se bude kurz konat, můžete si lekce nahrazovat na jiných hodinách a využívat klientských slev.

 

Těšíme se na Vás!