Letní intenzivky

Taneční víkend s Eglal a Ivčou

Letní intenzivně protančený víkend! 

12.8. - 13.8. 2017

Protančíme se celým víkendem! Zopakujeme a připomeneme si všechny prvky a pohyby, naučíme se nové chytlavé choreografie a rytmy arabské hudby. Celý víkend nabitý dobrou náladou, zábavou a tancem. Budeme se i vzdělávat v teorii o tanci a kultuře. 

Víkend je určen pro všechny pokročilosti. Sobota je vhodná pro začátečnice až středně pokročilé a neděle pro středně pokročilé a pokročilé. Ovšem všechny co absolvuji sobotní program, ten nedělní už zvládnou. Budete roztančené a neděle pro Vás bude krásnou výzvou. 

Po všem tom tanci, povídání a smíchu, bychom rádi na nějakou společnou večeři či drink, kde bychom to všechno doprobraly :) Pro zájemce bude možnost společného přespání ve studiu. 

Pří účasti v sobotu i v neděli je cena celého víkendu pouze 2500,- ( Cena jednoho dne 1500,- )

    Sobota
12:00 - 14:00 Ivča

Opakování a kombinace

Zopakujeme včechny pohyby od začátečníckých až po středně pokročilé, propojíme je v kombinace a zatančíme si abychom se ujistili, že pohyby děláme správně :)

14:15 - 15:45 Ivča

Popová choreografie a kombinace

Zábavná a veselá hudba a k ní nápadité a vtipné kombinace. Choreografie a kombinace budou koncipované tak, aby nás co nejvíc procvičily a my je tak mohly používat i pro domácí trénování. 

16:00 - 18:00 Ivča

Základní rytmy a drum solo 

Budeme tančit na jednoduchá drumsola. Naučíme se pár základních rytmů a drum solo choreografii. Z rytmů nás čeká Ayub, Maksum, Saidi, Hagala a Velké Masmudi.

18:30 - ... Eglal

Povídání o tanci a kultuře.

Společně si řekneme něco málo z teorie a ukážeme si i jednotlivé folklorní tance a styly. Společně si vyzkoušíme, jak se tančí Dabke, Saidi, Fellahi a spoustu dalších

    Neděle
10:00 - 12:00 Eglal

Drily, akcenty, technika a kombinace

Naučíme se dbát na detaily a být přesné v pohybech. Zaměříme se na akcenty a jejich správné načasování. Zatančíme si kombinace, které Vám mohou sloužit k domácímu trénování.

12:15 - 15:15 Eglal

Interpretace hudby a tvorba vlastní choreografie

Dozvíte se, jak rozpoznat hudbu, jak rozdělit jednotlivé části sklaby, jak vybírat hudbu a jak s ní pracovat. Zaměříme se na přístup k tvorbě vlastní choreogie, jak vytvořit choreografii, která bude následovat hudbu a zároveň bude poutavá pro diváka

15:45 - 17:45 Eglal

Pokročilé a netradiční rytmy 

Naučíme se další zajímavé a netradiční rytmy, které obohatí náš tanec a zaujmou a překvapí svou krásou. 

Přijďte si dát s námi do těla a protančit víkend! :)

Přihlašení: http://studio-pure.cz/cs/tanecni-skola-seminare