Vánoční semináře, hafla a NOVOROČNÍ PLES

Vánoční hafla 15.12.2017 a Novoroční ples 12.1.2018

Milé tanečníce připravili jsme pro Vás vánoční nadílku v podobě adventních seminářů, Vánoční hafly a Novoročního plesu.

Tanec se svíčkami od 16:00 10.12.2017 s Iris ve Studiu PURE

Vánoční seminář tanec se svíčkami Vám pomůže zapomenout na předvánoční shon a adventní stres. Oprašte si z rukou vanilkový cukr a zapomeňte na mytí oken. Neděle 10.12. bude patřit jen Vám a magickému tanci se svíčkami, kterým Vás provede lektorka Iris. Procvičíte si základní techniky držení svíček a naučíte se kouzelnou vánočně laděnou choreografii. Svíčky budou k zapůjčení ve studiu, ale nezapomeňte s sebou vzít dobrou náladu. Seminářem Vás bude provázet a již teď se na Vás těší Iris.

 

Vánoční hafla 19:00 15.12.2017 ve Studiu PURE

Na páteční večer jsme si pro Vás připravili malé neformální setkání. Před Vánoci se s Vámi chceme potkat a společně si zatačit a bavit se o tanci a tancem. Páteční večer bude tedy patřit jen nám a přípravy na Vánoce necháme chvilku stranou. :)

 

Novoroční ples od 19:00 12.1.2018 Na Marjánce

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili Novoroční ples, abychom mohli vtančit do Nového roku a hlavně: Jak na Nový rok, tak pocelý rok! Budeme tak mít zajištěno, že nás bude tanec rozveselovat a bavit celý rok. Vystoupí studentky a lektorky tanečního studia Eglal, taneční skupina Belly Balet a další hosté. Zahrají nám i bubeníci ze skupiny Hayia Tabla. Přijďtě si užít klasický ples jen v trochu orientálním stylu.