Tanec pro Vláďu

Benefiční lekce jógy

Benefiční lekce jógy pro Vláďu Mikuláše.

Tanec pro Vláďu - benefiční jógová lekce 4.9.2019
16:50 - 17:50

Přihlášení: https://studio-pure.cz/cs/seminare-jogy

Benefiční lekce jógy pro Vláďu Mikuláše.
4.9. 2019 od 16:50 proběhne benefiční lekce jógy pro Vládu Mikuláše a jeho podporu i podporu dalších, kteří onemocněli ALS.
Veškerý výtěžek bude věnován na transparentní účet. Cena za lekci je stejná jako cena každé jiné lekce, ale je na Vás jak budete chtít přispět.
Cílem je především zapojit se, podpořit a společně stráveným časem a praktikováním jógy vyjádřit naši účast na Vláďově příběhu.
Více o Vláďově příběhu:
ALS (Amyotrofická laterální skleróza) je progresivní, fatální, neurodegenerativní onemocnění motorických neuronů mozku a míchy, způsobující degeneraci a ztrátu mozkových (horní) a spinálních (dolní) motoneuronů, tj. buněk centrální nervové soustavy, které ovládají vůlí ovlivnitelné svalové pohyby. Kvůli tomu dochází k postupné svalové slabosti až atrofii. Mozek nakonec není schopen ovládat většinu svalů a pacient zůstává paralyzován, při zachování psychických a mentálních schopností. Příčiny onemocnění nebyly zatím dostatečně objasněny.
Přihlašujte se prosím i na našem webu, ať o Vás víme, že přijdete a bude s námi praktikovat jógu a posílat Vláďovi je pozitivní vibrace a úsměvy na tváři. :)
Sledujte i udállost na facebooku: https://www.facebook.com/events/1115334921983638/